Payday loans

22 stycznia podczas uroczystej gali w Klubie Space w Warszawie redakcja magazynu Auto Świat ogłosiła wyniki 13 edycji Plebiscytu Auto 1 w Polsce. O tytuł walczyły 74 samochody w 6 kategoriach. Tytuł Auta 1 w Polsce 2008 zdobył Fiat 500, który uzyskał najwięcej głosów czytelników.

W poszczególnych kategoriach Plebiscytu zwyciężyli:
Auta małe i kompaktowe: Fiat 500
Limuzyny i sedany: Ford Mondeo
Auta terenowe i SUV-y: Honda CR-V
Vany i kombi: Volvo V70
Auta sportowe i coupé: Audi A5
Kabriolety i roadstery: Opel GT

Redakcja tygodnika Auto Świat wyróżniła także markę Subaru za niekonwencjonalny silnik Diesla w układzie bokser oraz firmę Renault Polska za wieloletnią działalność prospołeczną związaną z edukacją i bezpieczeństwem.

Plebiscyt Auto 1 w Polsce to część ogólnoeuropejskiego konkursu Europe Auto 1 organizowanego w 26 krajach. Kandydatów spośród europejskich debiutów rynkowych zgłaszają redaktorzy naczelni pism motoryzacyjnych.

Na przełomie stycznia i lutego 2008 na torze testowym Bridgestone pod Rzymem redaktorzy naczelni europejskich pism motoryzacyjnych, inżynierowie i technicy samochodowi oraz kierowcy rajdowi ocenią zwycięskie auta z 26 krajów i wybiorą najlepszy samochód Europy. Tytuł ten tradycyjnie wręczany jest na uroczystej gali podczas salonu samochodowego w Genewie w marcu.

Tegoroczny plebiscyt cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem czytelników. Do redakcji tygodnika Auto Świat wpłynęło prawie 30 tysięcy zgłoszeń, które wzięły udział w losowaniu nagrody głównej – Opla Corsy, a także wysokiej jakości sprzętu marki JVC. Sponsorem głównym plebiscytu był GE Money Bank, partnerami General Motors Poland oraz JVC Polska.
Źródło: PR News

Praca Lubelskie