Payday loans

Kredyt prywatny
 Biuro Maklerskie Banku BPH, wraz z wdrożeniem przez Giełdę Papierów Wartościowych nowego systemu UTP, dostosowało swoje systemy do nowych rozwiązań, a także udostępniło nową aplikację prezentującą notowania w czasie rzeczywistym NotowaniaPlus.

 

NotowaniaPlus firmy Statica to zaawansowana aplikacja służąca do prezentacji notowań giełdowych. W Banku BPH zastąpiła ona dotychczasowe Notowania OnLine 3, czyli tzw. NOL3.

 

Nowa aplikacja wyposażona jest w przyjazny interfejs użytkownika, oparty na znanych z pakietu Microsoft Office wstążkach. Aplikacja pozwala korzystać z zaawansowanych funkcjonalności analitycznych, takich jak alerty związane z obiektami, czy możliwość obserwowania wielu instrumentów w jednym oknie. NotowaniaPlus umożliwia również konfigurowanie wyglądu prezentowanych danych, wyświetlanych w dowolnej liczbie okien i zakładek, które można dostosowywać do własnych potrzeb.

 

Zaawansowane wykresy pozwalają na wyświetlanie notowań w wybranym przedziale czasowym oraz prezentację dowolnej historii sięgającej debiutu spółki. Inwestorzy mogą również korzystać z analizy wykresów oraz szerokiego wachlarza wskaźników i oscylatorów.

 

Rozbudowany arkusz zleceń, dzięki prezentacji informacji takich jak: liczba spółek zyskujących i tracących na wartości, największe wzrosty i spadki, największe obroty, czy pozycja zlecenia w kolejce wraz z modułem statystyki sesji, pozwala na szybkie zapoznanie się z aktualną sytuacją na rynku.

 

Z funkcjonalnościami nowej aplikacji można zapoznać się w trakcie szkolenia on-line, które organizuje Biuro Maklerskie Banku BPH.

 

Klienci, którzy do końca tego roku przeniosą do Biura Maklerskiego Banku BPH portfel instrumentów finansowych, będą mogli skorzystać z promocji i otrzymać zwrot części lub całości kosztów poniesionych w związku z transferem.

 

Źródło: Biuro Maklerskie Banku BPH

Wrocław pożyczki prywatne