Payday loans

Mieszkania na wynajem bgk Deweloper Atal wybuduje kolejną inwestycję we Wrocławiu. Projekt osiedla Agrestowa Aleja zakłada realizację pięciu trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Znajdzie się w nich łącznie 160 lokali. 

 
Deweloper Atal wybuduje kolejną inwestycję we Wrocławiu. Projekt osiedla Agrestowa Aleja zakłada realizację pięciu trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Znajdzie się w nich łącznie 160 lokali. Ceny lokują się w przedziale od 5778 do 6313 złotych brutto za metr kwadratowy. Sprzedaż mieszkań rozpoczęła się w lutym. 
Wszystkie realizowane mieszkania będą charakteryzować się bardzo wysokim poziomem wykonania oraz atrakcyjnym rozkładem pomieszczeń. Eksperci Atal zadbali o to, by inwestycja prezentowała się okazale także z zewnątrz, dzięki niezwykle oryginalnemu projektowi renomowanej grupy architektonicznej AGP. 
Agrestowa Aleja umiejscowiona jest w granicach administracyjnych Wrocławia, w spokojnej dzielnicy Krzyki. Niewątpliwą zaletą takiej lokalizacji jest dobre połączenie z centrum miasta, a także duża ilość punktów usługowo-handlowych w okolicy. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się między innymi Centrum Handlowego Arkady. Okolica charakteryzuje się dużą ilością zieleni. Niewątpliwym plusem jest również obecność dwóch pięknych parków – Południowego oraz Wschodniego. 
We Wrocławiu konsekwentnie realizujemy dla potencjalnych mieszkańców strategię budowania atrakcyjnych osiedli za bardzo dobrą cenę. Założenie świetnie sprawdziło się w przypadku naszych wcześniejszych inwestycji w tym regionie – Osiedla Mieszczańskiego, czy też Ville Murano, gdzie w bardzo krótkim czasie sfinalizowaliśmy transakcje na większość domów powstających w ramach pierwszego etapu – mówi Zbigniew Juroszek, Prezes Zarządu Atal S.A. 
Więcej informacji na temat tej inwestycji można znaleźć na stronach internetowych www.atal.pl oraz www.agrestowaaleja.pl. 
Ceny lokują się w przedziale od 5778 do 6313 złotych brutto za metr kwadratowy. Sprzedaż mieszkań rozpoczęła się w lutym.
 
Projekt inwestycji przygotowała grupa architektoniczna AGP. 

Agrestowa Aleja umiejscowiona jest w granicach administracyjnych Wrocławia, w dzielnicy Krzyki. Zaletą takiej lokalizacji jest dobre połączenie z centrum miasta, a także duża ilość punktów usługowo-handlowych w okolicy. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się między innymi Centrum Handlowego Arkady. Okolica charakteryzuje się dużą ilością zieleni. Niewątpliwym plusem jest również obecność dwóch parków – Południowego oraz Wschodniego. 

Więcej informacji na temat tej inwestycji można znaleźć na stronach internetowych www.atal.pl oraz www.agrestowaaleja.pl. 
Źródło: BuzzAir

Mieszkania domy na sprzedaż i wynajem

|