Payday loans

Bank DnB NORD rozbudowuje gamę produktów depozytowych dla klientów indywidualnych. W ofercie pojawiło się konto oszczędnościowe, którego oprocentowanie wynosi 4,5% w skali roku, a w najbliższych dniach na rynek trafi polisa lokacyjna.

Konto oszczędnościowe w Banku DnB NORD to produkt elastyczny – pieniądze można wpłacać i wypłacać bez żadnych ograniczeń. Aby otworzyć konto wystarczy 1 tys. zł. Nie ma jednak konieczności utrzymywania takiego salda, ani wymogu minimalnych miesięcznych wpływów na rachunek. Oprocentowanie konta wynosi 4,5% w skali roku, niezależnie od wysokości środków na rachunku. Kapitalizacja odsetek odbywa się co miesiąc. 

Konto oszczędnościowe to kolejny produkt depozytowy, który zaoferował DnB NORD w ostatnim czasie. W ofercie banku są ponadto:

- Jedna Podwójna Lokata – połączenie lokaty 3-miesięcznej o stałym oprocentowaniu 8% w skali roku, z lokatą roczną, której oprocentowanie też jest stałe i wynosi 6% w skali roku;
- lokata 3-miesięczna o stałym oprocentowaniu 6,1% w skali roku;
- lokata 12-miesięczna o stałym oprocentowaniu 6% w skali roku;
- 3-miesięczna lokata internetowa iNORD o stałym oprocentowaniu 6,2% w skali roku;
- lokata 3-miesięczna dostępna dla osób zaciągających w DnB NORD kredyt hipoteczny o stałym oprocentowaniu 8% w skali roku.

W najbliższych dniach oferta zostanie wzbogacona o polisę lokacyjną NORD FORTJENE, z której zysk będzie odpowiadał oprocentowaniu w wysokości 7% na lokacie bankowej.

Lokaty założyć można w każdym oddziale banku (oprócz iNORD – tę założyć można tylko przez Internet, są one dostępne zarówno dla dotychczasowych klientów banku, jak i dla osób, które do tej pory nie były klientami DnB NORD. 

Pożyczka bez bik