Payday loans

Forum banki

Do klientów ESBANKU Banku Spółdzielczego trafiły nagrody rozlosowane w loterii promocyjnej Złota Lokata VIII – telewizor LED, dwa aparaty fotograficzne, trzy tablet oraz nagroda główna – samochód osobowy Kia Sportage.

 

Losowanie nagród w loterii odbyło się w sobotę 12 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Nagrodę główną wylosowali długoletni Klienci ESBANKU ze Strzałkowa – Lucyna i Jacek Senkowscy. Jak sami mówią – wygrana w loterii była dla nich naprawdę ogromnym zaskoczeniem:

 

- Założyliśmy lokatę i czekaliśmy, ale nie spodziewaliśmy się wygranej. Po telefonie od przedstawicielki ESBANKU nie dowierzałam, dopiero jak zobaczyliśmy listę zwycięzców w placówce, to uświadomiliśmy sobie że to prawda, że główna nagroda przypadła właśnie nam! – mówiła pani Lucyna.

 

- Jeżeli się nie oszczędza, to wiadomo że nic nie ma. ESBANK Bank Spółdzielczy daje dobre warunki oprocentowania, także zachęcam inne osoby do oszczędzania i zakładania lokat właśnie w ESBANKU – jak widać, każdy może wygrać. – dodaje pan Jacek Senkowski.

 

Uroczyste przekazanie samochodu odbyło się 21 maja przed placówką ESBANKU w Strzałkowie, a szczęśliwym zwycięzcom kluczyk do nowego auta wręczył Paweł Braszczyński, Wiceprezes ds. Handlowych.

 

- Złota Lokata cieszy się bardzo dużą popularnością, ponieważ nasi Klienci widzą, że możliwość wygrania nagród jest bardzo realna. Bardzo się cieszę, że tym razem nagrodę wygrali nasi Klienci ze Strzałkowa, ponieważ niedawno otworzyliśmy tu naszą nową placówkę, jest to więc naturalna promocja tego miejsca – mówił podczas wręczenia nagrody Wiceprezes Paweł Braszczyński.

Zasady loterii Złota Lokata są corocznie bardzo proste i czytelne. Każdy, kto założy w ESBANKU Banku Spółdzielczym Złotą Lokatę w kwocie powyżej 1 000 zł i dotrzyma ją do określonego w regulaminie terminu, bierze udział w losowaniu. Każde 1000 zł to jeden los, więc można ulokować większą kwotę i dzięki temu zwiększyć swoją szansę na wygranie atrakcyjnych nagród.

 

- Kolejną, IX edycję Złotej Lokaty, rozpoczynamy już na początku lipca. Do wygrania po raz kolejny będą atrakcyjne nagrody – w tym nagroda główna – Nissan Qashqai – dodał Wiceprezes Paweł Braszczyński.

Pozostałe nagrody ufundowane w loterii promocyjnej trafiły do mieszkańców Radomska, Częstochowy, Kłobucka czy Kolonii Poczesnej.

Na raty