Payday loans

warszawa kredyty
ING Bank Śląski rozpoczął nową kampanię reklamową „Liczą się ludzie”, w której zachęca Polaków do realizacji swoich zamierzeń. Tym razem w reklamach bank nie mówi o konkretnych produktach i usługach, ale o ludziach i o tym co jest dla nich ważne oraz co się liczy w ich życiu.

W nowej kampanii ING Bank Śląski zachęca Polaków do uświadomienia sobie swoich celów, a następnie do ich realizacji. Idea kampanii opiera się na założeniu, że ludzie, którzy uświadomią sobie czego chcą w życiu, łatwiej i szybciej przechodzą do działania. W spocie telewizyjnym Marek Kondrat podsumowuje ją słowami: „Dobrze jeśli wiesz, czego chcesz, a jeszcze lepiej, jeśli to zrobisz”.

Chcemy, aby ING Bank Śląski nie tylko wyróżniał się nowoczesnymi produktami bankowymi i wysokiej jakości obsługą, ale też inspirował, motywował i zachęcał ludzi do rozwoju oraz realizacji zamierzeń. Mamy teraz w Polsce dobre czasy na własny rozwój, aktywność, realizowanie siebie. Polacy są  bardziej niż kiedyś skłonni brać sprawy w swoje ręce, wyznaczają sobie cele i wierzą, że ich realizacja w głównej mierze  zależy od nich samych. Jak wynika z raportu „Diagnoza Społeczna 2013”, odsetek Polaków, którzy oceniają swoje życie za udane jest najwyższy od 1993 r. – mówi Barbara Pasterczyk, dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej w ING Banku Śląskim.

Emisja spotów telewizyjnych zostanie wsparta działaniami w Internecie. Na potrzeby tego medium sparafrazowana została myśl kampanii: „Dobrze jest wiedzieć, czego się chce, a jeszcze lepiej to zobaczyć”. Idea akcji opiera się na założeniu, że to co zwizualizowane i wypowiedziane publicznie motywuje do podjęcia działań. Od 27 października br. na dedykowanej stronie www.liczasieludzie.pl każdy będzie mógł podzielić się swoimi celami. Najciekawsze z nich zilustrują uznani graficy, między innymi Paweł Jońca, Katarzyna Bogucka, Bartosz Kosowski oraz Adam Lapko.

Na start kampanii na stronie www.liczasieludzie.pl udostępnione zostały grafiki ilustrujące marzenia znanych trendsetterów, których konsekwencja w realizacji własnych celów może być inspiracją dla innych. Do wsparcia akcji w internecie zostali zaproszeni – Łukasz Jakóbiak, autor internetowego talk-show 20m2, Artur Kurasiński, współtwórca cyklu spotkań dla przedsiębiorców Aula Polska, Monika Mikowska, autorka bloga jestem.mobi, Przemysław Pająk, twórca spiderweb.pl oraz Anna i Marcin Nowakowie, prowadzący bloga gdziewyjechac.pl.

Zaproszenie trendsetterów do współpracy jest spójne z ideą kampanii – na różnych etapach życia, każdy ma swoje dążenia, małe i wielkie, materialne i niematerialne. Ważne, aby je sobie uświadomić i do nich dążyć, nawet wtedy, gdy poprzednie już zrealizowaliśmy – mówi Barbara Pasterczyk.

Źródło: ING Bank Śląski

pożyczki prywatne warszawa