Payday loans

Kalkulator kredytu to przydatne narzędzie w poszukiwaniu najlepszej propozycji kredytowej. Tak jak w przypadku większości produktów, ceny w różnych bankach mogą się między sobą dużo różnić. Niejednokrotnie są to spore sumy toteż przed wyborem warto porównać parę propozycyj.

Na wysokość raty kredytu ma wpływ mnóstwo czynników takich jak: Wysokość kredytu, oprocentowanie, czas kredytowania, wariant rat, cel kredytowania (nieruchomość/auto/drobne wydatki), dodatkowe ubezpieczenie, prowizja, marża. Wszystkie te zmienne różnią się w poszczególnych bankach, co utrudnia nam wyliczenie dokładnej wielkości raty w warunkach domowych.

Jak działają kalkulatory kredytowe?

Kalkulator kredytów wyświetla zestawienie propozycyj w postaci rankingu, za sprawą współpracy z bieżącą bazą danych poszczególnych banków. Na bazie oferty kredytowej i danych wpisanych przez użytkownika, algorytm kalkulatora jest w stanie wyznaczyć aktualną miesięczną sumę jaką będziemy opłacać przy określonych warunkach kredytowania. Kalkulator opisuje poszczególne oferty w kolejności: od najniższej do najwyższej raty.