Payday loans

Kalkulator Kredytowy to użyteczne narzędzie w poszukiwaniu najlepszej propozycji kredytowej. Tak jak w przypadku większości produktów, ceny w różnych bankach mogą się między sobą dużo różnić. Często są to duże sumy toteż przed wyborem powinno się porównać kilka ofert.

Na wysokość raty kredytu ma wpływ mnóstwo elementów takich jak: Wielkość kredytu, oprocentowanie, czas kredytowania, model rat, cel kredytowania (nieruchomość/auto/drobne wydatki), dodatkowe ubezpieczenie, prowizja, marża. Wszystkie te zmienne różnią się w poszczególnych bankach, co utrudnia nam wyliczenie właściwej wysokości raty w warunkach domowych.

Jak działa kalkulator rrso?

Kalkulator RRSO wyświetla porównanie propozycyj w postaci rankingu, wskutek współpracy z bieżącą bazą danych poszczególnych banków. Na podstawie propozycji kredytowej i danych wprowadzonych przez użytkownika, algorytm kalkulatora jest w stanie wskazać aktualną miesięczną kwotę jaką będziemy opłacać przy określonych warunkach kredytowania. Kalkulator wizualizuje poszczególne oferty w kolejności: od najniższej do najwyższej raty.