Payday loans

Kalkulator Kredytów to pożyteczne narzędzie w poszukiwaniu najkorzystniejszej propozycji kredytowej. Tak jak w przypadku większości produktów, ceny w różnych bankach mogą się między sobą sporo różnić. Wielokrotnie są to spore sumy zatem przed wyborem powinno się porównać parę propozycyj.

Na wielkość raty kredytu ma wpływ dużo składników takich jak: Wielkość kredytu, oprocentowanie, okres kredytowania, model rat, cel kredytowania (nieruchomość/samochód/drobne wydatki), dodatkowe ubezpieczenie, prowizja, marża. Wszelkie te zmienne różnią się w poszczególnych bankach, co utrudnia nam obliczenie zupełnej wysokości raty w warunkach domowych.

Jak działa kalkulator kredytowy?

Kalkulator kredytowy pokazuje zestawienie propozycyj w postaci rankingu, z wykorzystaniem współpracy z rzeczywistą bazą danych poszczególnych banków. Na bazie oferty kredytowej i danych wprowadzonych przez interesanta, algorytm kalkulatora jest w stanie wskazać aktualną miesięczną sumę jaką będziemy opłacać przy określonych warunkach kredytowania. Kalkulator przedstawia poszczególne oferty w kolejności: od najniższej do najwyższej raty.