Payday loans

Kalkulator Kredytowy to pożyteczne narzędzie w poszukiwaniu najlepszej propozycji kredytowej. Tak jak w przypadku większości produktów, ceny w różnych bankach mogą się między sobą wiele różnić. Często są to poważne sumy stąd przed wyborem powinno się zestawić kilka ofert.

Na wysokość raty kredytu ma wpływ mnóstwo składników takich jak: Wielkość kredytu, oprocentowanie, okres kredytowania, model rat, cel kredytowania (nieruchomość/samochód/drobne wydatki), dodatkowe ubezpieczenie, prowizja, marża. Wszelkie te zmienne różnią się w poszczególnych bankach, co utrudnia nam wyliczenie właściwej wysokości raty w warunkach domowych.

Jak działają kalkulatory kredytowów?

Kalkulator kredytów wyświetla porównanie propozycyj w postaci rankingu, z wykorzystaniem współpracy z obowiązującą bazą danych poszczególnych banków. Na bazie oferty kredytowej i danych wprowadzonych przez interesanta, algorytm kalkulatora jest w stanie sprecyzować aktualną miesięczną kwotę jaką będziemy płacić przy określonych warunkach kredytowania. Kalkulator przedstawia poszczególne propozycje w kolejności: od najniższej do najwyższej raty.