Payday loans

Pożyczka gotówkowa przez Internet warszawa

Klienci Rafeisen Polbank, którzy przywiązują dużą wagę do zdrowia, mogą teraz skorzystać ze specjalnej oferty ubezpieczeniowej Recepta na Zdrowie. Dzięki niej uzyskają dostęp do prywatnej, indywidualnie dopasowanej do ich potrzeb opieki medycznej w Grupie LUX MED. Zapewnia ona kompleksową i najwyższej jakości obsługę poprzez profesjonalną sieć nowoczesnych placówek medycznych Grupy i placówek partnerskich w całej Polsce.

 

W ramach ubezpieczenia Recepta na Zdrowie klienci Rafeisen Polbank mogą wybrać jeden z trzech pakietów medycznych:

 

Pakiet Srebrny – oferujący dostęp do najczęściej wybieranych specjalistów za zaledwie 59 zł miesięcznie, Pakiet Złoty – dający dostęp do wszystkich lekarzy specjalistów oraz wielu niezbędnych badań i testów za cenę od 117 zł miesięcznie, Pakiet Platynowy – najszerszy zakres usług medycznych za 156 zł miesięcznie.

 

Każdy z pakietów – prócz indywidualnej – ma też wersję rodzinną i partnerską. Cena pakietu rodzinnego i partnerskiego jest stała, niezależnie od liczby osób objętych ubezpieczeniem.

 

W każdym momencie można rozszerzyć zakres usług ubezpieczenia lub dodatkowo ubezpieczyć rodzinę w ramach oferowanych pakietów. Wizytę można umówić nawet z dużym wyprzedzeniem, a o terminach ustalonych badań i konsultacji otrzymamy przypomnieniem SMS-em.

PAKIET / TYP

 

INDYWIDUALNY

 

PARTNERSKI

 

RODZINNY

 

SREBRNY

 

59 zł

 

113 zł

 

137 zł

 

ZŁOTY

 

117 zł

 

225 zł

 

272 zł

 

PLATYNOWY

 

156 zł

 

302 zł

 

364 zł

 

Szacuje się, że w latach 2013-2015 rynek opieki medycznej w Polsce będzie się rozwijał w tempie około 5% średniorocznie. Prywatna opieka medyczna stała się dla wielu osób czynnych zawodowo koniecznością, ponieważ umożliwia dostęp do lekarzy specjalistów w dogodnym dla pacjenta czasie, a w naszym przypadku także za atrakcyjne w stosunku do dostępnych na rynku stawki -mówi Maja Wojciechowska, dyrektor ds. produktów ubezpieczeniowych w Rafeisen Polbank. 

Ubezpieczeniem zdrowotnym Recepta na Zdrowie mogą być objęci tylko klienci Rafeisen Polbank, którzy posiadają w banku konto, kartę kredytową lub kredyt bezpieczny oraz – w ramach pakietu rodzinnego i partnerskiego – ich bliscy. Do ubezpieczenia można przystąpić od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 dzwoniąc pod numer telefonu 801 822 300, z telefonów komórkowych 22 38 22 300 lub bezpośrednio w oddziałach Rafeisen Polbank. Przystąpienie do ubezpieczenia nie wymaga wypełniania ankiety medycznej ani przeprowadzania żadnych badań. Do ubezpieczenia może przystąpić osoba między 18 a 64 rokiem życia. Równowartość miesięcznej składki za ubezpieczenie medyczne Recepta na Zdrowie jest pobierana z konta lub karty kredytowej w Rafeisen Polbank.

 

LUX MED Ubezpieczenia jest częścią Grupy LUX MED, największej prywatnej firmy medycznej w Polsce z ponad 20-letnim stażem oferującej opiekę ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną i szpitalną, zatrudniającej ponad 4100 lekarzy kilkudziesięciu specjalizacji i posiadającej sieć 143 placówek własnych, a także ponad 1500 poradni partnerskich w całym kraju. Prowadzi działalność ubezpieczeniową jako oddział szwedzkiego towarzystwa LMG Försäkrings AB pod marką LUX MED Ubezpieczenia.

Źródło: Rafeisen Polbank

Kredyt Samochodowy online