Payday loans

ecasa.pl

Który kredyt gotówkowy jest dobry?

Większa część z osób skontruje, że niedrogi i prędki. Na nieszczęście z prędkością rozpatrywania i akceptowania wniosków kredytowych sytuacja nie jest wcale ciekawa. Poczatkowo wstępnie jest weryfikowana zdolność kredytowa wnioskodawcy, jeśli użytkownik taką zdolność posiada cały wniosek wysyłany jest do analityka.

I tu cała prędkość się zamyka, analityk może przeglądać wniosek kredytowy aż parę dni. W niektórych bankach aż parę tygodni. Przypuszczalnie jest to skutek dużej liczby wniosków o kredyt konsumencki bądź marnej organizacji.

W ostatnim czasie serwis finansowy ecasa.pl wykonał ankietę wśród swoich odbiorców w jakiej zostało postawione pytanie „jaki bank dostarcza najprędzej kredytów”. Do tego każdy użytkownik mógł w paru słowach przedstawić swoją sytuację.

Oto parę najciekawszych opinii:

„Mój wniosek o kredyt odnawialny w mBanku został potwierdzony po trzech tygodniach od złożenia- Michał”

„Złożyłem wniosek o kredyt gotówkowy konsolidacyjny w Alior Banku w piątek, w poniedziałek środki finansowe miałem na rachunku. Byłem wręcz zaskoczony prędkością działania Alior Banku- Marcin Izbica nad wieprzem”

„Anka –Warszawa – Bank PKO BP gwarantuje że wniosek będzie zbadany tego samego dnia, jakkolwiek ja czekam na informację już 6 dzień. Nikomu nie polecam tego banku”

Jak widać z powyższych opinii prędkość postępowania instytucji bankowych pozostawia sporo do życzenia.

Z ankiety wypływa, że najprędzej cały tok oceny i akceptacji wniosków o kredyt gotówkowy wykonuje Alior Bank.