Payday loans

ogłoszenia kredyty

Nowoczesna, przejrzysta i czytelna – tak o nowej stronie SKOK Ubezpieczeń mówią ci, którzy już ją odwiedzili. Projekt zawierający zarówno część otwartą- dostępną dla wszystkich jak i wydzieloną -  tzw. serwis partnerski (wejście tylko poprzez login i hasło przygotowała gdańska  firma Engine Sp. z o.o., specjalista w dziedzinie e-marketingu.

Na nowej domenie www.skokubezpieczenia.pl Towarzystwa Ubezpieczeniowe SKOK zawarły wszystkie informacje dotyczące działalności obu firm. Do niedawna informacje dotyczące TUW SKOK oraz TU SKOK ŻYCIE SA  znajdowały się na stronach serwisu SKOK.pl . Niemniej jednak nieustanny rozwój Towarzystw sprawił, iż zapotrzebowanie na większą i zrewitalizowaną stronę internetową wzrastało.

Nowa domena charakteryzuje się przyjazną szatą graficzną oraz ergonomią. Powstały nowe działy informacyjne, przychodzące z pomocą zainteresowanym klientom w wielu ubezpieczeniowych aspektach.

Na stronę, oprócz bezpośredniego wpisania adresu w wyszukiwarce, można trafić  również przez dotychczasowego gospodarza strony czyli serwis SKOK.pl

Towarzystwa Ubezpieczeniowe SKOK zapowiadają sukcesywny rozwój serwisu, w tym także umożliwienie zakupu konkretnych ubezpieczeń on-line.

Źródło: SKOK

Dla studenta