Payday loans

Forum banki

Od 21 grudnia użytkownicy rankomat.pl mogą porównywać nie tylko polisy komunikacyjne towarzystw tradycyjnych, ale też ubezpieczenia oferowane przez Aviva Direct.

- Bardzo zależało nam, aby umożliwić użytkownikom szybką  analizę ofert Aviva Direct, która według naszych obserwacji rynku posiada doskonałe oferty dla dużej części polskich kierowców – mówi Wojciech Rabiej, szef rankomat.pl. Po uzupełnieniu formularza z danymi samochodu na stronie rankomat.pl, użytkownik nie będzie musiał drugi raz robić tego na stronie Aviva. Z reguły podanie odpowiedzi na trzy dodatkowe pytania umożliwi porównanie oferty. Taka forma prezentacji jest pierwszym etapem pełnej synchronizacji oferty Aviva Direct z mechanizmem i koncepcją działania rankomat.pl, zakładającą maksymalną wygodę i użyteczność dla kierowców-internautów.

Porównywarka ubezpieczeń  komunikacyjnych rankomat.pl w ostatnim czasie na ekranie swoich porównań udostępniła również linki do serwisów innych firm ubezpieczeń direct: Liberty Direct, Axa Direct oraz Link4.

Naszym celem jest skierowanie użytkownika tam, gdzie może znaleźć najlepszą  ofertę. Jeżeli nie możemy pokazać mu porównanych polis automatycznie, i tak staramy się pomóc  
i wskazać mu, gdzie może ich szukać samodzielnie – podkreśla Wojciech Rabiej. – Oczywiście kierowcy nie mają ani ochoty ani czasu wielokrotnie wypełniać podobnych formularzy na stronach kolejnych ubezpieczycieli. Liczymy więc, że towarzystwa, których jeszcze u nas nie ma, przyjmą punkt widzenia kierowców za swój i uznają, że najefektywniej jest pokazać użytkownikowi wszystkie oferty w jednym miejscu – dodaje Rabiej.

Źródło: ComPress SA

Porównanie kredytów