Payday loans

ecasa.pl

Platforma Inwestycyjna Multund.pl wprowadza do swojej oferty kolejne fundusze HSBC. Do ponad 200 funduszy dołączył produkt lokujący w brazylijskie obligacje – HSBC GIF Brazil Bond oraz fundusz wielu klas aktywów – Halbis Global Macro.

Już w najbliższych dniach Multund.pl wprowadzi do swojej oferty fundusz inwestujący w akcje spółek z Tajwanu (HSBC GIF Taiwan Equity. Będzie to już kolejny z dostępnych na platformie produktów pozwalających lokować środki w mniejszych, dynamicznie rozwijających się państwach Azji.

Wśród funduszy, które w najbliższych dniach znajdą się w ofercie Multund.pl jest również produkt z oferty Noble Funds TFI. Noble Fund Global Return jest propozycją dla klientów poszukujących funduszu aktywnie lokującego w różne klasy aktywów, zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Multund.pl oferuje 250 funduszy i subfunduszy z oferty 10 towarzystw. Posiadacze bezpłatnego konta na tej Platformie inwestują w produkty z oferty BPH TFI, DWS TFI, HSBC, Idea TFI, Millennium TFI, Noble Funds TFI, Skarbiec TFI, Superfund TFI, WIOF oraz Union Investment TFI.
 
Źródło: Multund.pl

Sprawdzona szybka pożyczka