Payday loans

PlusBank namawia swoich petentów do nowoczesnego rodzaju zawierania umów depozytów terminowych. Tym samym od 14 lutego br. zostaje aktywny nowy moduł do zdalnego otwierania depozytów internetowych, skonstruowany dla osób ceniących sobie komfort i wygodę korzystania z najnowszych rozwiązań bankowości internetowej i mobilnej.

Nadto, od 14 lutego br., PlusBank podwyższa oprocentowanie depozytów internetowych, zachęcając do skorzystania z propozycji produktów depozytowych przy zastosowaniu urządzeń stacjonarnych i mobilnych na stronie plusbank.pl.

Sprawdź >> Kredyty konsolidacyjne

e-LOKATA to towar dla osób ceniących prędki, sprawdzony i bezproblemowy proces zawierania umów bez konieczności wizyty w oddziale operacyjnym banku. Aby założyć e-LOKATĘ wystarczy posiadać dostęp do Internetu, wypełnić formularz oraz dokonać przekazu środków na wskazany numer rachunku lokaty. Minimalna kwota lokaty wynosi 1 000 zł. Użytkownicy mają opcję zawierania umowy na wskazany przez siebie termin, tj. od 7 dni do 12 miesięcy czy też wybrać opcję automatycznego odnowienia lokaty.