Payday loans

szukam kredytu warszawa

Połączenie rachunku rozliczeniowego firmy z terminalem płatniczym to oferta Idea Banku stworzona z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności kartą. Właściciele firm mogą wybrać terminal najbardziej dopasowany do charakteru prowadzonej działalności, bez ponoszenia wysokich kosztów utrzymania urządzenia.

 

- Znalezienie dobrego producenta terminali płatniczych, negocjowanie z nim warunków oferty, podpisywanie umowy itd. zwykle pochłania wiele czasu. Postanowiliśmy wyręczyć właścicieli firm i zaoferować im atrakcyjne rozwiązanie za niższą cenę, które umożliwi ich klientom dokonywanie płatności kartowych. By złożyć wniosek o terminal, wystarczy zaledwie jedno kliknięcie w systemie transakcyjnym banku – urządzenie po aktywacji usługi zależnie od wyboru dostawcy dotrze do klienta kurierem lub zostanie zainstalowane przez pracownika obsługi.- mówi Justyna Grycel, kierownik biura kart płatniczych Idea Banku.

 

Terminale płatnicze są dostępne jako dodatek do rachunku firmowego. Zarówno nowi jak i obecni klienci Idea Banku mogą wnioskować o urządzenie w ramach konta Firma to ja, w którym mają zapewnione bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku, darmowe przelewy oraz pakiet All Inclusive za 9 zł. O terminal mogą ubiegać się również posiadając konto Branżowe, z usługą cash back, w którym można otrzymać nawet 40 zł zwrotu miesięcznie za zakupy firmowe.

 

Mobilnie i kompaktowo

Przenośny terminal PIN+ dostarczany klientom Idea Banku przez firmę SumUp, jest najmniejszym tego typu urządzeniem na świecie i waży zaledwie 120g. Ze względu na swój miniaturowy rozmiar, nie przypomina standardowego terminalu przy sklepowej kasie. Ważną zaletą tej oferty jest brak zobowiązań – klient nie płaci abonamentu, nie podpisuje umowy. Producent pobiera jedynie stałą prowizję od kartowych transakcji, wynoszącą dla klientów Idea Banku 1,95%. Przedsiębiorca korzystający z oferty, ponosi jednorazową opłatę 295 zł brutto za urządzenie i staje się jego właścicielem, a nie jedynie dzierżawcą. Przez pierwsze 2 tys. zł może cieszyć się również całkowitym brakiem prowizji.

 

Do użytkowania terminala PIN+ wystarczy smartfon lub tablet z zainstalowaną aplikacją, z którym zostanie sparowane urządzenie. Przedsiębiorca może przyjmować płatności będąc w zasięgu 3G lub WiFi. Ze względu na swoją mobilność, terminal firmy SumUp jest idealnym rozwiązaniem dla taksówkarzy, dostawców, instalatorów, wystawców na targach, przedstawicieli wolnych zawodów czy właścicieli małych firm. Aplikacja wysyła potwierdzenie płatności sms-em lub e-mailem, stąd nie trzeba wymieniać w terminalu rolek papieru, potrzebnych na drukowane potwierdzenia. Ponadto, właściciel terminala ma wgląd w historię sprzedaży i na jej podstawie może wygenerować kompleksową analizę.

Bezpiecznie i zbliżeniowo

Dla przedsiębiorców, którzy chcą zapewnić swoim klientom możliwość dokonywania płatności zbliżeniowych oraz zagwarantować maksimum bezpieczeństwa, Idea Bank przygotował ofertę trzech typów terminali płatniczych firmy Elavon – dwóch stacjonarnych i jednego przenośnego. Wśród urządzeń właściciel firmy może wybrać to, które najbardziej pasuje do charakteru działalności – obojętnie czy jest to sklep, punkt usługowy, hotel, kiosk czy stoisko targowe. Przedsiębiorca może korzystać z terminala przez 4 miesiące za darmo oraz cieszyć się dodatkowymi dochodami z transakcji bezgotówkowych.

 

Każdy z terminali obsługuje płatności zbliżeniowe, również wykonywane urządzeniami mobilnymi, dzięki technologii NFC, a także może przetwarzać transakcje w walucie karty, w przypadku obsługi klientów zagranicznych. Wszystkie trzy urządzenia wyposażone są w rozbudowany system bezpieczeństwa. Dodatkowo, użytkownik terminala ma zapewniony całodobowy serwis techniczny urządzeń. Za pomocą aplikacji iMerchantConnect właściciel firmy może na ekranie komputera przeglądać dzienne i miesięczne zestawienia transakcji oraz status reklamacji.

Źródło: Idea Bank

pożyczki prywatne warszawa