Payday loans

Pod hasłem “Tniemy ceny biletów o połowę” w czwartek 31 marca br. hiszpańskie linie lotnicze Air Europa rozpoczęły działania reklamowe promujące obniżkę cen przelotów.

Głównym celem działań jest wsparcie informacyjno-reklamowe odbywającej się w dniach 31 marca, 1 i 4 kwietnia promocji na loty liniami Air Europa. Przy zakupie biletów w tym okresie ceny na wszystkie połączenia oferowane przez Air Europa zostaną obniżone o 50%. Oferta dotyczy podróży rozpoczynających się między 1 kwietnia a 15 czerwca br. (z wyłączeniem okresu od 29 kwietnia do 2 maja. Zakupione podczas promocji bilety można wykorzystać do 15 czerwca.

Dzięki obniżce cen do Madrytu (Hiszpania będzie można dolecieć już za 378 zł, na Teneryfę (Wyspy Kanaryjskie za 498 zł, a do Cancun (Meksyk i Hawany (Kuba już za 1261 zł. Podane ceny dotyczą lotów w obie strony i nie zawierają opłat lotniskowych.

Grupę docelową działań stanowią mieszkańcy Warszawy w wieku 25-54 lat. Adaptowane layouty reklamowe ukażą się w stołecznych wydaniach Gazety Wyborczej.

Bilety na loty Air Europa można kupić w biurach podróży na terenie całego kraju oraz w warszawskim biurze Air Europa przy ulicy Świętokrzyskiej 36, tel. (22 455 38 40.
Źródło: PR News

Motoryzacja ogłoszenia Lublin