Payday loans

Kredyty bez zaświadczeń

Przedsiębiorcy, którzy do końca br. sfinansują nowy samochód osobowy w BZ WBK Leasing i skorzystają z udostępnianego przez spółkę pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych, w 2012 r. odnowią polisę ubezpieczeniową w tej samej cenie.

Gwarancja niezmienności stawek ubezpieczeniowych jest dla polskich firm bardzo istotna, bo jak zaznaczają eksperci BZ WBK Leasing: z podwyżkami cen polis komunikacyjnych mamy do czynienia już od ubiegłego roku,
a zgodnie z zapowiedziami towarzystw ubezpieczeniowych w kolejnych miesiącach taka tendencja utrzyma się.

 

Do tej pory wzrosty cen ubezpieczeń komunikacyjnych sięgnęły nawet 30% i najmocniej dotknęły właścicieli aut prywatnych. Mimo to kolejne podwyżki wydają się nieuniknione, jednak tym razem bardziej niż osoby indywidualne wyższe stawki mogą odczuć przedsiębiorcy – podkreśla Mariusz Włodarczyk, członek zarządu BZ WBK Leasing. W tej sytuacji, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, postanowiliśmy uruchomić promocję ubezpieczeń komunikacyjnych dla firm – dodaje Mariusz Włodarczyk.

 

Nowa oferta ubezpieczeń komunikacyjnych, realizowana we współpracy z TUiR Warta oraz STU Ergo Hestia, pozwala na wznowienie ubezpieczenia w 2012 r. w takiej cenie, jaką firma zapłaciła w 2011 r. W ramach promocji klient BZ WBK Leasing, który sfinansuje nowy samochód osobowy i wykupi ubezpieczenie o sumie min. 40 tys. zł otrzyma pełny pakiet ubezpieczeń: OC, AC, NNW oraz Assistance. Z oferty mogą skorzystać te firmy, które w BZ WBK Leasing finansują flotę liczącą nie więcej niż pięć samochodów, a w pierwszym roku trwania polisy wykażą się bezszkodowością.

 

W BZ WBK Leasing konsekwentnie od kilku lat rozszerzamy listę dostępnych produktów ubezpieczeniowych, również z uwagi na fakt, że rozwiązania dotyczące kompleksowej ochrony finansowanego przedmiotu oraz prowadzonego biznesu są najbardziej pożądanymi przez klientów produktami uzupełniającymi ofertę leasingu – podkreśla Mariusz Włodarczyk. Poza standardowymi polisami OC i AC, zawierając umowę ze Spółkami Leasingowymi BZ WBK można skorzystać z cieszących się coraz większą usług Assistance, które zapewniają klientowi i jego rodzinie poczucie bezpieczeństwa i komfortu w sytuacjach zaistnienia szkody lub awarii pojazdu. Rozwinięciem oferty ubezpieczeniowej firmy jest także program „Bezpieczna rata” (obejmuje spłatę rat leasingu w przypadku np. utraty zdrowia czy konieczność hospitalizacji ubezpieczonego oraz ubezpieczenie Ochrona Prawna, które zapewnia pomoc w procesie dochodzenia roszczeń w przypadku kolizji czy szkody całkowitej.

Źródło: BZ WBK Finanse & Leasing

Pożyczka bez bik