Payday loans

Szybka pożyczka –to słowo jest niezwykle systematycznie wpisywane w formularz wyszukiwarki. Liczy się w głównej mierze czas w jakim uda się pozyskać środki finansowe.

Mimo że większość ludzi zdaje sobie sprawę z tego, iż szybkie pożyczki nie są tanie, to mimo tego niezwykle ochoczo po nie sięgają.

Czas czekania na środki finansowe to z reguły nie więcej aniżeli 15 minut i to jest faktycznie istotny powód tak olbrzymiego zainteresowania szybkimi pożyczkami.

Pożyczki pozabankowe zrobiły w naszym kraju znaczną rewoltę. Wielką rolę w tym tryumfie parabanków z pewnością odegrały nonsensowne regulacje KNF, które obniżyły w duży sposób dostęp do kredytów bankowych wielu osobom.

Nadto na dostanie pożyczki gotówkowej w banku trzeba zaczekać. Rozpatrywanie zdolności finansowej, badanie historii pożyczkowej trwa i choć coraz częściej można dojrzeć w propozycjach bankowych wpis „pożyczka w 15 minut” to najprędzej środki finansowe można uzyskać korzystając z usług firm pozabankowych.

Jaka ekspresowa pożyczka jest najkorzystniejsza?

Każda pożyczka w instytucji pozabankowej jest droższa od kredytu jakkolwiek na rynku finansowym coraz częściej można spotkać oferty: „pożyczka za 0 zł”. Taką propozycję ma firma VIVUS. Pierwszą pożyczke można uzyskać rzeczywiście darmowo i bez oprocentowania. Należy oddać tyle ile się pożyczyło. Niestety takie pożyczki nie są nazbyt wysokie. Pożyczkę za 0 zł można zdobyć co najwyżej na kilkaset zł. Ponowna pożyczka może być już o wiele większa pod warunkiem, że pierwsza została zwrócona w terminie.